„Radość gdy się dzieli, to się mnoży”

 

Funky Fox to rodzinna wytwórnia radości. Funky Fox to również miejsce, gdzie nasza pasja tworzenia, zamiłowanie do piękna i dbałość o szczegóły rozkwitają często, gęsto i bajecznie kolorowo. I wreszcie, Funky Fox to ukłon w stronę najmłodszych i wyraz naszego uwielbienia dla dzieci.

Dlaczego?

Ponieważ my sami, dopiero kiedy na świat przyszła Zuzia, którą widzicie na zdjęciu, poznaliśmy zupełnie nowy rodzaj miłości. Poznaliśmy i na dobre wsiąknęliśmy!

To dzięki Niej odkryliśmy, że Mały Człowiek równa się Wielka Miłość i że dla jednego uśmiechu na twarzy dziecka jest się w stanie zrobić naprawdę, naprawdę wiele (a może nawet wszystko).

To ona przewróciła do góry nogami cały nasz poukładany świat i zainspirowała nas do tego, żeby mieć odwagę podzielić się z Wami Funky Foxem, czyli tym, co z takim zaangażowaniem, determinacją i pasją powołaliśmy do życia.

I to właśnie ona sprawiła, że każdego dnia chcemy dawać radość i uśmiech wielu innym, wspaniałym dzieciakom, a ponieważ każde dziecko jest na swój sposób wyjątkowe, my również proponujemy Wam niepowtarzalne, tworzone przy współpracy z indywidualnymi artystami, najwyższej jakości artykuły dla dzieci i niemowląt.

Funky Fox rośnie razem z Zuzią, dlatego z czasem nasza oferta będzie coraz bardziej zróżnicowana.