fbpx

Reklamacje

W Funky Fox dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty były wolne od wad. Jeżeli jednak zakupiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań, mogą Państwo go zareklamować.  W tym celu należy wydrukować i wypełnić FORMULARZ REKLAMACJI. Reklamowany produkt, wraz z prawidłowo wypełnionym formularzem i paragonem prosimy odesłać na adres:

HERMESS Beata Michalak, ul. Asfaltowa 1/12, 52-235 Wrocław

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni. Poinformujemy Państwa e-mailem lub telefonicznie o sposobie jej rozwiązania. W przypadku uznania reklamacji za zasadną wymienimy wadliwy produkt na wolny od wad.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa  może zwrócić zakupiony produkt w terminie 14 dni (kalendarzowych). W tym celu należy przesłać wraz z towarem wypełniony FORMULARZ ZWROTU oraz paragon/fakturę. Adres do zwrotu:

HERMESS Beata Michalak, ul. Asfaltowa 1/12, 52-235 Wrocław

Zwracany towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania. Produkt powinien być kompletny i nie uszkodzony. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem pocztowym. Zwrot należności za zamówienie nastąpi w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przez nas formularza zwrotu, na wskazany przez Kupującego numer konta, bądź w inny wskazany przez Kupującego sposób, o ile nie spowoduje to dodatkowych kosztów. Koszty zwrotu towaru ponosi Kupujący.